top_www
menu_mf
menu_mf
menu_mf
menu_mf
top_www
top_www
top_www
 
  ofirmie_mf  
 
 

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Falińskiej rozpoczęła działalność w 2008r. Kancelaria kieruje się przede wszystkim interesem klienta i jakością świadczonych usług. Każdy klient jest traktowany indywidualnie.                Z determinacją dążymy do realizacji celów wskazanych przez klienta.

Kancelaria prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim. Na życzenie klienta podejmujemy współpracę w innych językach korzystając z pomocy tłumaczy przysięgłych. W celu kompleksowej obsługi klienta kancelaria na stałe współpracuje z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami adwokackimi.

Radca prawny Magdalena Falińska ukończyła wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła aplikację radcowską w zielonogórskiej okręgowej izbie radców prawnych i w 2008r. została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze pod numerem ZG-ZG-556

Magdalena Falińska posiada również wykształcenie ekonomiczne. Podczas studiów ekonomicznych prowadziła z sukcesem własne biuro obrotu nieruchomościami oraz pracowała w biurze rachunkowym jako główna księgowa. Przez okres studiów prawniczych pracowała w jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie zdobywając doświadczenie w zakresie międzynarodowego handlu i rozwiązywania sporów transgranicznych.

W czasie aplikacji radcowskiej przez okres czterech lat współpracowała z Kancelarią swojego patrona – radcy prawnego Jacka Hajduka.

 

Zastrzeżenia

Zawartość niniejszego serwisu jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie przypadki niedozwolonego wykorzystywania lub kopiowania treści witryny, jak również wykorzystywania treści witryny w sposób niezgodny niniejszymi postanowieniami mogą stanowić naruszenie znaków handlowych, praw autorskich i innych praw własności, a także prawa cywilnego i karnego.Zawartość serwisu nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody.

 
 
     
   
 
O firmie | Oferta | Współpraca | Kontakt